Balkony francuskie Police

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. Balkony są stale stosowane w obecnym budownictwie. Wyróżnia je wygoda, ale również świetny, a przede wszystkim wyjątkowy design. Precyzyjnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem i instalacją barierek francuskich na terenie Polic, a także całego kraju. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Police — stylowo, solidnie i bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy niesamowity efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia barierek ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy balkon na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w dowolnym wymiarze. Ważne jest to szczególnie przy unikalnych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych, ale wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują także małe dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają ogrom plusów:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej słońca i powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Polic, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Polic malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby imitujące drewno) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni głównych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do budynku… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przygotowani do procesu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, dlatego coraz częściej Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz dokładną informację, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Polic, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Polic

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie modele balustrad. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!