Balkony francuskie Kolno

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnątrz. Balkony są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je użyteczność, jak i zachwycający, a przede wszystkim niecodzienny design. Starannie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Kolna, a także całego kraju. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zakup balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Kolno — nowocześnie, trwale oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zachwycający efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, ale na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia balustrad ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię rodzaju — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy barierkę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy oryginalnych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, lecz wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jak budynek zamieszkują także dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają ogrom plusów:
okno balkonowe wpuszcza więcej promieni słonecznych oraz powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Kolna, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Kolnie malowane proszkowo

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby w imitacji drewna) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są perfekcyjnie przygotowani do przebiegu lakierowania — przed pracą dokładnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnej instalacji

Wykonywane przez nas barierki francuskie są bardzo łatwe w montażu, stąd coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Kolnie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Kolna

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie rodzaje balustrad. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!