Balkony francuskie Kolno

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. Balustrady są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je użyteczność, ale również zachwycający, a nade wszystko niecodzienny design. Dokładnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją , a także montażem balkonów francuskich na terenie Kolna, a także całej Polski. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą instalacja balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Kolno — nowocześnie, trwale i bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje niesamowity efekt końcowy. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia profili aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię modelu — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy barierkę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy unikalnych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów prywatnych, lecz wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak dom zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają ogrom plusów:
okno balkonowe wpuszcza dużo słońca i świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na aluminiowych profilach możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
niski koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Kolna, okolic i całego kraju.

Balustrady z aluminium w Kolnie malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby w imitacji drewna) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni marzenia najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przygotowani do procesu lakierowania — przed pracą precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas balkony francuskie są banalne w montażu, więc coraz częściej zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Kolnie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Kolna

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje balustrad. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!