Balkony francuskie Łęczyca

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. francuskie są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je wygoda, ale również zachwycający, a nade wszystko niecodzienny wygląd. Dokładnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją , a także montażem balkonów francuskich na terenie Łęczycy, a także całej Polski. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą instalacja balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Łęczyca — stylowo, profesjonalnie oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zachwycający rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia balustrad aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie wariantu — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy balkon na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w dowolnym wymiarze. Ważne jest to szczególnie przy niecodziennych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla osób indywidualnych, lecz obsługujemy też zakłady handlowe czy biurowce i hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują też małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają wiele korzyści:
wydłużone okno wpuszcza dużo światła i powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Łęczycy, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Łęczycach malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby w imitacji drewna) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni marzenia nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów głównych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są idealnie przeszkoleni do procesu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnej instalacji

Wykonywane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, stąd coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Łęczycach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Łęczycy

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!