Balkony francuskie Piastów

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je wygoda, jak i zaskakujący, a nade wszystko niecodzienny wygląd. Solidnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Piastowa, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Piastów — elegancko, profesjonalnie oraz bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zaskakujący efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia profili z aluminium ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię typu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Ważne jest to szczególnie przy unikalnych projektach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób prywatnych, ale wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz możliwie jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jak budynek zamieszkują też małe dzieci) oraz dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Okno balkonowema ogrom zalet:
okno balkonowe wpuszcza więcej światła słonecznego i powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Piastowa, okolic i całego kraju.

Balkony z aluminium w Piastowie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby w imitacji drewna) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu malowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnego montażu

Produkowane przez nas balkony francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Piastowie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Piastowa

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie modele balustrad. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!