Balkony francuskie Piastów

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnątrz. Balkony są stale stosowane w aktualnym budownictwie. Charakteryzuje je funkcjonalizm, jak i zachwycający, a nade wszystko wyjątkowy wygląd. Precyzyjnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz instalacją barierek francuskich na terenie Piastowa, a także całego kraju. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą montaż balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Piastów — nowocześnie, profesjonalnie i funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zaskakujący rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie profili ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię typu — skontaktuj się z nami mailowo. Zrobimy balustradę na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Ważne jest to szczególnie przy niecodziennych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, ale wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i szybki czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują także małe dzieci) i dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają ogrom zalet:
okno balkonowe wpuszcza dużo światła słonecznego oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Piastowa, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Piastowie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery w imitacji drewna) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni marzenia nawet najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów głównych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do budynku… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są perfekcyjnie przygotowani do przebiegu lakierowania — przed pracą precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnej instalacji

Wykonywane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, stąd coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną informację, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Piastowie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Piastowa

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!