Balkony francuskie Mszana Dolna

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnętrznej strony. francuskie są coraz częściej stosowane w obecnym budownictwie. Charakteryzuje je użyteczność, jak i niebanalny, a przede wszystkim oryginalny design. Porządnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Mszany Dolnej, a także całego kraju. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą zakup barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Mszana Dolna — stylowo, trwale oraz funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zachwycający efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia barierek z aluminium ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie wariantu — odezwij się do nas przez maila. Zrobimy balkon na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy nieszablonowych projektach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów prywatnych, lecz wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli budynek zamieszkują też dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają wiele korzyści:
okno balkonowe wpuszcza więcej promieni słonecznych i powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na lata oraz odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Mszany Dolnej, okolic i całego kraju.

Balustrady z aluminium w Mszanie Dolnej malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby drewnopodobne) możemy wykonać taką balustradę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są idealnie przygotowani do przebiegu lakierowania — przed pracą dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, więc zazwyczaj Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Mszanie Dolnej, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Mszany Dolnej

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie modele balustrad. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!