Balkony francuskie Mszana Dolna

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnątrz. Balustrady są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je wygoda, ale również zachwycający, a nade wszystko wyjątkowy wygląd. Precyzyjnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem i instalacją balkonów francuskich na terenie Mszany Dolnej, a także całego kraju. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą montaż balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Mszana Dolna — nowocześnie, trwale i funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy niesamowity wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie barierek z aluminium ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię rodzaju — odezwij się do nas przez maila. Zrobimy projekt na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych planach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, lecz obsługujemy także zakłady handlowe czy biurowce i hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz szybki termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują także dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają wiele korzyści:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej światła słonecznego i świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Mszany Dolnej, okolic i całego kraju.

Balustrady z aluminium w Mszanie Dolnej malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby imitujące drewno) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni marzenia nawet najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są perfekcyjnie przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnej instalacji

Wykonywane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, więc coraz częściej zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Mszanie Dolnej, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Mszany Dolnej

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!