Balkony francuskie Kiełczów

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnątrz. Okna są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je funkcjonalizm, ale również zaskakujący, a nade wszystko oryginalny wygląd. Solidnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Kiełczowa, a także całego kraju. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą montaż barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Kiełczów — nowocześnie, trwale oraz komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy niesamowity wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia barierek z aluminium ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię typu — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy balkon na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy nieszablonowych projektach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla osób indywidualnych, lecz obsługujemy też obiekty handlowe czy biurowce i hotele. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują także dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają ogrom zalet:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej słońca i powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na lata i odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Kiełczowa, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Kiełczowie malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby imitujące drewno) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni marzenia nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są doskonale przygotowani do procesu malowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnego montażu

Produkowane przez nas balkony francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Kiełczowie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Kiełczowa

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie modele profili. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!