Balkony francuskie Mosina

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnętrznej strony. Okna są stale stosowane w obecnym budownictwie. Charakteryzuje je użyteczność, jak i niebanalny, a przede wszystkim niecodzienny design. Porządnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Mosiny, a także całej Polski. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą instalacja balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Mosina — nowocześnie, profesjonalnie oraz funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy niesamowity rezultat. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie barierek ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię modelu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy balkon na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy nietypowych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla osób indywidualnych, lecz wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jak budynek zamieszkują także dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają sporo zalet:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej światła i powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas i odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Mosiny, okolic i całej Polski.

Balkony z aluminium w Mosinach malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby imitujące drewno) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są idealnie przygotowani do przebiegu lakierowania — przed pracą precyzyjnie oczyszczają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnej instalacji

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, dlatego zazwyczaj Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Mosinach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Mosiny

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie typy balustrad. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!