Balkony francuskie Halinów

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnątrz. Okna są stale stosowane w aktualnym budownictwie. Charakteryzuje je funkcjonalizm, ale również zachwycający, a przede wszystkim wyjątkowy design. Dokładnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Halinowa, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Halinów — stylowo, trwale oraz komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zaskakujący efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia balustrad z aluminium ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię modelu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy balustradę na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy niecodziennych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób indywidualnych, ale wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i szybki czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają sporo plusów:
wydłużone okno wpuszcza więcej światła słonecznego i powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata i odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Halinowa, okolic i całego kraju.

Balkony z aluminium w Halinowie malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby imitujące drewno) możemy wykonać taką balustradę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są doskonale przygotowani do przebiegu malowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, stąd zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Halinowie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Halinowa

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie rodzaje balkonów. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!