Balkony francuskie Góra

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. francuskie są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je funkcjonalizm, ale również zaskakujący, a przede wszystkim oryginalny design. Dokładnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Góry, a także całego kraju. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zamontowanie balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Góra — elegancko, profesjonalnie oraz funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zachwycający efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie balustrad z aluminium ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie wariantu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy projekt na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w dowolnym wymiarze. Ważne jest to szczególnie przy unikalnych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, ale obsługujemy też obiekty handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz możliwie jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują również dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Okno balkonowema wiele korzyści:
wydłużone okno wpuszcza więcej światła słonecznego i powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Góry, okolic i całego kraju.

Balustrady z aluminium w Górze malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery w imitacji drewna) możemy wykonać taką balustradę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są idealnie przeszkoleni do przebiegu malowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnej instalacji

Wykonywane przez nas barierki francuskie są banalne w montażu, więc zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Górze, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Góry

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie typy barierek. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!