Balkony francuskie Myślenice

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Wydłużone okna są stale stosowane w nowoczesnym budownictwie. Charakteryzuje je funkcjonalizm, jak i świetny, a nade wszystko wyjątkowy wygląd. Profesjonalnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Myślenic, a także całej Polski. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą montaż barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Myślenice — elegancko, trwale oraz komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zaskakujący rezultat. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia barierek ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię modelu — skontaktuj się z nami mailowo. Zrobimy balustradę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Istotne jest to szczególnie przy niecodziennych planach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób prywatnych, lecz obsługujemy także zakłady handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz możliwie jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują również małe dzieci) i dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Balkony francuskiema wiele plusów:
okno balkonowe wpuszcza dużo słońca i powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Myślenic, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Myślenicach malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby imitujące drewno) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są idealnie przygotowani do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnego montażu

Produkowane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Myślenicach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Myślenic

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie modele balustrad. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!