Balkony francuskie Ruda Śląska

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnętrznej strony. francuskie są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je funkcjonalizm, jak i niebanalny, a przede wszystkim oryginalny wygląd. Solidnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją oraz instalacją balustrad francuskich na terenie Rudy Śląskiej, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Ruda Śląska — elegancko, solidnie i komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zaskakujący efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia profili aluminiowych ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — odezwij się do nas przez maila. Zrobimy balustradę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Istotne jest to szczególnie przy niecodziennych projektach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych, lecz wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jak budynek zamieszkują też dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają ogrom zalet:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej promieni słonecznych i powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Rudy Śląskiej, okolic i całego kraju.

Balkony z aluminium w Rudzie Śląskiej malowane proszkowo

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby w imitacji drewna) możemy wykonać taką balustradę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów głównych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są idealnie przygotowani do procesu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas balustrady francuskie są proste w montażu, więc coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Rudzie Śląskiej, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Rudy Śląskiej

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie rodzaje profili. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!