Balkony francuskie Banino

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. francuskie są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je wygoda, jak i świetny, a przede wszystkim oryginalny design. Precyzyjnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją i montażem balkonów francuskich na terenie Banina, a także całego kraju. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą zakup balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Banino — elegancko, solidnie i bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zaskakujący efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia profili z aluminium ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie wariantu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy nietypowych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, ale wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają ogrom zalet:
okno balkonowe wpuszcza dużo promieni słonecznych i świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Banina, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Baninie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów głównych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed pracą precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, dlatego coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Baninie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Banina

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie modele barierek. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!