Balkony francuskie Kalisz

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Wydłużone okna są często stosowane w nowoczesnym budownictwie. Cechuje je użyteczność, ale również zaskakujący, a przede wszystkim niecodzienny design. Solidnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Kalisza, a także całego kraju. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zamontowanie balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Kalisz — nowocześnie, solidnie i bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje niesamowity efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewniane deski.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie barierek aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie modelu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy balkon na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy niecodziennych projektach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, lecz obsługujemy także obiekty handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują także dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Balkony francuskiema sporo plusów:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej słońca oraz powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
mały koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Kalisza, okolic i całego kraju.

Balustrady z aluminium w Kaliszu malowane proszkowo

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery imitujące drewno) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do budynku… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są idealnie przygotowani do procesu lakierowania — przed pracą precyzyjnie oczyszczają i odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnej instalacji

Wykonywane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, stąd coraz częściej zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Kaliszu, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Kalisza

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie rodzaje balustrad. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!