Balkony francuskie Mrozy

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. Okna są coraz częściej stosowane w obecnym budownictwie. Cechuje je funkcjonalizm, jak i świetny, a przede wszystkim wyjątkowy design. Solidnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Mrozów, a także całego kraju. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą montaż barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Mrozy — elegancko, solidnie oraz bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy niesamowity wynik. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także drewniane deski.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie profili z aluminium ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię typu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy balkon na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nietypowych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla osób prywatnych, lecz obsługujemy także sklepy handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jak budynek zamieszkują również małe dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Wydłużone oknoma wiele zalet:
okno balkonowe wpuszcza więcej promieni słonecznych i świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
mały koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Mrozów, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Mrozach malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery drewnopodobne) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas barierki francuskie są banalne w montażu, więc zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Mrozach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Mrozów

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie rodzaje barierek. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!