Balkony francuskie Augustów

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnątrz. francuskie są stale stosowane w nowoczesnym budownictwie. Cechuje je użyteczność, ale również zaskakujący, a przede wszystkim oryginalny design. Dokładnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem i instalacją barierek francuskich na terenie Augustowa, a także całego kraju. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Augustów — nowocześnie, profesjonalnie i komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zachwycający efekt końcowy. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie balustrad z aluminium ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię modelu — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy projekt na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy niecodziennych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, lecz obsługujemy też zakłady handlowe czy biurowce oraz hotele. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują również dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają ogrom korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej światła słonecznego oraz świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Augustowa, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Augustowie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby drewnopodobne) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są doskonale przygotowani do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balkony francuskie są bardzo łatwe w montażu, dlatego coraz częściej zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Augustowie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Augustowa

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie rodzaje profili. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!