Balkony francuskie Dopierwo

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je wygoda, jak i zaskakujący, a przede wszystkim niecodzienny design. Profesjonalnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Dopierwa, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zakup balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Dopierwo — stylowo, solidnie i bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy niesamowity efekt końcowy. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewniane deski.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie profili aluminiowych ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — odezwij się do nas mailowo. Wykonamy balkon na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w jakimkolwiek wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nietypowych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla Klientów prywatnych, ale wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują również dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balustrady francuskiema wiele plusów:
wydłużone okno wpuszcza więcej światła słonecznego i świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na długi czas i odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Dopierwa, okolic i całej Polski.

Balkony z aluminium w Dopierwiu malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby w imitacji drewna) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są idealnie przeszkoleni do procesu lakierowania — przed pracą precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc zazwyczaj Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Dopierwiu, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Dopierwa

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!