Balkony francuskie Zalas

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnątrz. Wydłużone okna są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je funkcjonalizm, jak i zachwycający, a przede wszystkim wyjątkowy design. Precyzyjnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Zalasu, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą montaż balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Zalas — stylowo, trwale i komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zachwycający wynik. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie barierek aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię typu — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy projekt na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów prywatnych, ale obsługujemy też sklepy handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują też dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Balkony francuskiema sporo korzyści:
wydłużone okno wpuszcza dużo promieni słonecznych i świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Zalasu, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Zalesie malowane proszkowo

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery w imitacji drewna) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przeszkoleni do przebiegu malowania — przed pracą precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balkony francuskie są banalne w montażu, stąd zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Zalesie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Zalasu

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!