Balkony francuskie Kobiór

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnątrz. Wydłużone okna są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je użyteczność, ale również niebanalny, a przede wszystkim oryginalny wygląd. Dokładnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem i instalacją barierek francuskich na terenie Kobióra, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zakup balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Kobiór — elegancko, profesjonalnie oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy niesamowity efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się także elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia barierek aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie modelu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy barierkę na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nietypowych projektach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób indywidualnych, ale wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jak budynek zamieszkują również dzieci) i dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają sporo korzyści:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej światła słonecznego i powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Kobióra, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Kobiórze malowane proszkowo

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery w imitacji drewna) możemy wykonać taką balustradę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przygotowani do procesu lakierowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas barierki francuskie są banalne w montażu, stąd zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Kobiórze, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Kobióra

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie modele profili. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!