Balkony francuskie Psary

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. francuskie są stale stosowane w obecnym budownictwie. Wyróżnia je funkcjonalizm, jak i niebanalny, a nade wszystko niecodzienny wygląd. Profesjonalnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz montażem barierek francuskich na terenie Psar, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą montaż balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Psary — stylowo, trwale oraz komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje niesamowity efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie profili aluminiowych ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Istotne jest to szczególnie przy nietypowych planach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, ale wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują również dzieci) i dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają sporo zalet:
wydłużone okno wpuszcza więcej promieni słonecznych i powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata i odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Psar, okolic i całego kraju.

Balustrady z aluminium w Psarach malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby drewnopodobne) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni głównych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu malowania — przed lakierowaniem precyzyjnie oczyszczają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas balkony francuskie są banalne w montażu, dlatego coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Psarach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Psar

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!