Balkony francuskie Wadowice

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. Balkony są często stosowane w nowoczesnym budownictwie. Wyróżnia je wygoda, jak i świetny, a przede wszystkim wyjątkowy design. Dokładnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją oraz instalacją balkonów francuskich na terenie Wadowic, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą montaż balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Wadowice — nowocześnie, solidnie i komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zaskakujący rezultat. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, ale na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie balustrad aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię typu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy projekt na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych planach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla Klientów prywatnych, ale obsługujemy także obiekty handlowe czy biurowce i hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak dom zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Okno balkonowema sporo plusów:
okno balkonowe wpuszcza więcej światła słonecznego oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata i odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Wadowic, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Wadowicach malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby imitujące drewno) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są doskonale przeszkoleni do procesu malowania — przed pracą dokładnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, dlatego coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Wadowicach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Wadowic

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje balustrad. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!