Balkony francuskie Radzionków

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są coraz częściej stosowane w nowoczesnym budownictwie. Wyróżnia je użyteczność, ale również świetny, a nade wszystko oryginalny wygląd. Starannie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem i montażem balustrad francuskich na terenie Radzionkowa, a także całej Polski. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą instalacja barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Radzionków — stylowo, profesjonalnie oraz komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zaskakujący efekt końcowy. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia barierek z aluminium ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię modelu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy balkon na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy oryginalnych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, ale obsługujemy także sklepy handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują też dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają wiele zalet:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej promieni słonecznych oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Radzionkowa, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Radzionkowie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery imitujące drewno) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów głównych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są idealnie przygotowani do procesu malowania — przed pracą precyzyjnie oczyszczają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, dlatego zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Radzionkowie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Radzionkowa

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!