Balkony francuskie Karczew

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnątrz. Balkony są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je funkcjonalizm, ale również świetny, a przede wszystkim oryginalny design. Porządnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją , a także instalacją balkonów francuskich na terenie Karczewa, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zamontowanie balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Karczew — elegancko, trwale oraz komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zachwycający wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia barierek z aluminium ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię modelu — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy barierkę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych projektach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, lecz wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują też dzieci) i dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają sporo plusów:
okno balkonowe wpuszcza więcej światła oraz powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Karczewa, okolic i całego kraju.

Balustrady z aluminium w Karczewiu malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby imitujące drewno) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są perfekcyjnie przeszkoleni do procesu malowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas barierki francuskie są banalne w montażu, dlatego zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Karczewiu, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Karczewa

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!