Balkony francuskie Karczew

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. francuskie są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je funkcjonalizm, ale również zachwycający, a nade wszystko oryginalny design. Precyzyjnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją i instalacją balustrad francuskich na terenie Karczewa, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą zakup balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Karczew — nowocześnie, trwale oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zaskakujący efekt końcowy. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia barierek z aluminium ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie wariantu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy balustradę na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy nieszablonowych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób prywatnych, ale wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują również małe dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają sporo korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej światła słonecznego i świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Karczewa, okolic i całej Polski.

Balkony z aluminium w Karczewiu malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery drewnopodobne) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów podstawowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do budynku… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przygotowani do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnej instalacji

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, stąd zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Karczewiu, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Karczewa

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie typy balustrad. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!