Balkony francuskie Kobylin

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnątrz. Balkony są stale stosowane w aktualnym budownictwie. Charakteryzuje je funkcjonalizm, jak i niebanalny, a nade wszystko oryginalny wygląd. Dokładnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją i instalacją balkonów francuskich na terenie Kobylina, a także całego kraju. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą montaż barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Kobylin — stylowo, trwale oraz bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zachwycający efekt końcowy. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się jeszcze elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia profili aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię rodzaju — odezwij się do nas mailowo. Wykonamy barierkę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy unikalnych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych, lecz wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i szybki termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują również małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balustrady francuskiema ogrom plusów:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej słońca oraz świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na lata i odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Kobylina, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Kobylinie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery drewnopodobne) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są idealnie przygotowani do procesu malowania — przed lakierowaniem precyzyjnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są proste w montażu, dlatego coraz częściej zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Kobylinie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Kobylina

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!