Balkony francuskie Tarnowo Podgórne

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnątrz. Wydłużone okna są stale stosowane w obecnym budownictwie. Wyróżnia je funkcjonalizm, jak i zachwycający, a przede wszystkim wyjątkowy wygląd. Porządnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz montażem balustrad francuskich na terenie Tarnowa Podógrskiego, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zamontowanie balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Tarnowo Podgórne — stylowo, profesjonalnie i funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zaskakujący wynik. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie profili z aluminium ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie rodzaju — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy projekt na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to szczególnie przy oryginalnych planach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób indywidualnych, lecz wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz szybki czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jak dom zamieszkują również dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają wiele plusów:
okno balkonowe wpuszcza dużo światła oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Tarnowa Podógrskiego, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Tarnowie Podgórskim malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby w imitacji drewna) możemy wykonać taką barierkę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni głównych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są doskonale przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed pracą precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnego montażu

Produkowane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, więc coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Tarnowie Podgórskim, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Tarnowa Podógrskiego

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie typy balustrad. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!