Balkony francuskie Nowy Tomyśl

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Okna są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je użyteczność, ale również zaskakujący, a przede wszystkim niecodzienny design. Profesjonalnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Nowego Tomyśla, a także całego kraju. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Nowy Tomyśl — elegancko, trwale i bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zachwycający wynik. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewniane deski.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie profili aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię modelu — skontaktuj się z nami mailowo. Zrobimy projekt na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy unikalnych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób prywatnych, ale obsługujemy także sklepy handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli budynek zamieszkują również dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają wiele zalet:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej światła słonecznego oraz świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Nowego Tomyśla, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Nowym Tomyślu malowane proszkowo

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery drewnopodobne) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przygotowani do procesu lakierowania — przed pracą dokładnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, stąd zazwyczaj zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Nowym Tomyślu, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Nowego Tomyśla

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!