Balkony francuskie Stare babice

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnętrznej strony. Balustrady są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je użyteczność, ale również zachwycający, a przede wszystkim oryginalny design. Solidnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją , a także instalacją balkonów francuskich na terenie Starych Babic, a także całej Polski. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą montaż balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Stare babice — elegancko, solidnie i komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zachwycający rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie barierek ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię modelu — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy projekt na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy nietypowych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych, ale wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak budynek zamieszkują również małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają sporo korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej promieni słonecznych oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata i odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Starych Babic, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Starych Babicach malowane proszkowo

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby drewnopodobne) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów podstawowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są doskonale przygotowani do przebiegu malowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnej instalacji

Wykonywane przez nas balkony francuskie są banalne w montażu, dlatego coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Starych Babicach, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Starych Babic

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!