Balkony francuskie Niepołomice

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnątrz. francuskie są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je wygoda, jak i świetny, a przede wszystkim wyjątkowy wygląd. Solidnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz montażem barierek francuskich na terenie Niepołomic, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą zakup balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Niepołomice — stylowo, solidnie oraz funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje niesamowity wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze drewniane deski.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie balustrad ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię rodzaju — skontaktuj się z nami mailowo. Zrobimy balustradę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy unikalnych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów prywatnych, lecz obsługujemy też sklepy handlowe czy biurowce oraz hotele. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują także małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balkony francuskiema wiele zalet:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej promieni słonecznych i powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na długi czas i odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Niepołomic, okolic i całej Polski.

Balustrady z aluminium w Niepołomicach malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby imitujące drewno) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni do przebiegu malowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnej instalacji

Wykonywane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, więc coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Niepołomicach, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Niepołomic

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!