Balkony francuskie Sośnicowice

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. Balkony są stale stosowane w nowoczesnym budownictwie. Cechuje je użyteczność, jak i zaskakujący, a przede wszystkim oryginalny wygląd. Solidnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz montażem barierek francuskich na terenie Sośnicowic, a także całej Polski. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Sośnicowice — stylowo, profesjonalnie i funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zachwycający rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie barierek aluminiowych ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie wariantu — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy projekt na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w dowolnym wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów indywidualnych, ale wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują także dzieci) oraz dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają ogrom korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej promieni słonecznych oraz powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na lata oraz odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Sośnicowic, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Sośnicowicach malowane proszkowo

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby w imitacji drewna) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni marzenia nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są doskonale przygotowani do przebiegu malowania — przed pracą precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnego montażu

Produkowane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, więc coraz częściej Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Sośnicowicach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Sośnicowic

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie modele profili. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!