Balkony francuskie Warka

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Balkony są coraz częściej stosowane w nowoczesnym budownictwie. Charakteryzuje je użyteczność, ale również zaskakujący, a przede wszystkim oryginalny wygląd. Dokładnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Warki, a także całego kraju. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą montaż balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Warka — stylowo, profesjonalnie oraz funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje niesamowity rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, ale na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie barierek aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy projekt na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy niecodziennych projektach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, lecz wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz szybki czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują także małe dzieci) i dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają sporo korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo słońca i powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Warki, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Warce malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są doskonale przygotowani do procesu malowania — przed pracą precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balustrady francuskie są proste w montażu, dlatego coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Warce, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Warki

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie typy balkonów. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!