Balkony francuskie Rząska

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnętrznej strony. Okna są często stosowane w nowoczesnym budownictwie. Charakteryzuje je użyteczność, jak i niebanalny, a przede wszystkim wyjątkowy design. Solidnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Rząski, a także całej Polski. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zakup balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Rząska — stylowo, solidnie oraz komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje niesamowity efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze drewniane deski.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia profili z aluminium ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie modelu — odezwij się do nas przez maila. Zrobimy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy niecodziennych projektach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów prywatnych, ale obsługujemy także zakłady handlowe czy biurowce i hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują także małe dzieci) i dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają wiele zalet:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej światła oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas i odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Rząski, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Rząskiej malowane proszkowo

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby drewnopodobne) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są doskonale przygotowani do procesu lakierowania — przed pracą precyzyjnie oczyszczają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnej instalacji

Wykonywane przez nas barierki francuskie są banalne w montażu, stąd zazwyczaj zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Rząskiej, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Rząski

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie modele barierek. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!