Balkony francuskie Leszno

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnętrznej strony. Balustrady są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je użyteczność, ale również zachwycający, a nade wszystko niecodzienny wygląd. Dokładnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją , a także montażem balustrad francuskich na terenie Leszna, a także całego kraju. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą zakup balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Leszno — stylowo, profesjonalnie oraz komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zaskakujący wynik. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje jeszcze drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia profili aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie wariantu — odezwij się do nas przez maila. Zrobimy balustradę na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w dowolnym wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nietypowych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, lecz wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli budynek zamieszkują również małe dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają wiele korzyści:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej słońca oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Leszna, okolic i całego kraju.

Balkony z aluminium w Lesznie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery w imitacji drewna) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przygotowani do procesu malowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas barierki francuskie są bardzo łatwe w montażu, dlatego coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Lesznie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Leszna

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje profili. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!