Balkony francuskie Rokietnica

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnątrz. Balustrady są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je użyteczność, ale również świetny, a nade wszystko niecodzienny wygląd. Dokładnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją i instalacją balustrad francuskich na terenie Rokietnicy, a także całej Polski. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Rokietnica — elegancko, solidnie i bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje niesamowity efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje jeszcze drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia balustrad aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię typu — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy balustradę na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy niecodziennych planach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla osób indywidualnych, ale obsługujemy też sklepy handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz szybki termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują również małe dzieci) oraz dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Wydłużone oknoma ogrom korzyści:
wydłużone okno wpuszcza dużo słońca oraz świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na lata oraz odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Rokietnicy, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balustrady w Rokietnicy malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery drewnopodobne) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są doskonale przeszkoleni do procesu malowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, więc coraz częściej zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Rokietnicy, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Rokietnicy

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje barierek. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!