Balkony francuskie Jordanów

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. Wydłużone okna są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je wygoda, jak i świetny, a nade wszystko wyjątkowy wygląd. Starannie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem i montażem balkonów francuskich na terenie Jordanowa, a także całego kraju. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zamontowanie balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Jordanów — stylowo, trwale oraz bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy niesamowity efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie profili aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie wariantu — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla Klientów prywatnych, lecz wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz możliwie jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują również małe dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Okno balkonowema ogrom korzyści:
wydłużone okno wpuszcza więcej słońca oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na długi czas i odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Jordanowa, okolic i całego kraju.

Balkony z aluminium w Jordanowie malowane proszkowo

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby imitujące drewno) możemy wykonać taką barierkę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów bazowych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są idealnie przygotowani do procesu malowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, stąd coraz częściej zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Jordanowie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Jordanowa

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje profili. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!