Balkony francuskie Jordanów

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Wydłużone okna są często stosowane w obecnym budownictwie. Charakteryzuje je wygoda, jak i niebanalny, a przede wszystkim wyjątkowy wygląd. Dokładnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją , a także instalacją barierek francuskich na terenie Jordanowa, a także całego kraju. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Jordanów — stylowo, profesjonalnie oraz funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy niesamowity rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia barierek aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię rodzaju — skontaktuj się z nami przez maila. Wykonamy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów indywidualnych, ale wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują również dzieci) oraz dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Wydłużone oknoma wiele zalet:
okno balkonowe wpuszcza więcej światła oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata i odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Jordanowa, okolic i całej Polski.

Balkony z aluminium w Jordanowie malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby imitujące drewno) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni marzenia nawet najbardziej wymagających Klientów. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są doskonale przygotowani do procesu malowania — przed lakierowaniem precyzyjnie oczyszczają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, dlatego coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Jordanowie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Jordanowa

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie rodzaje balustrad. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!