Balkony francuskie Raszyn

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. francuskie są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je wygoda, ale również niebanalny, a przede wszystkim wyjątkowy design. Porządnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Raszyna, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Raszyn — stylowo, profesjonalnie i funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zachwycający efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewno.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie barierek ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy projekt na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w dowolnym wymiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy niecodziennych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób indywidualnych, lecz wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balkony francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jak budynek zamieszkują także małe dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Wydłużone oknoma ogrom plusów:
okno balkonowe wpuszcza dużo słońca i świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata i odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Raszyna, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Raszynie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką barierkę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni głównych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do budynku… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są doskonale przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnej instalacji

Wykonywane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, więc coraz częściej Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Raszynie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Raszyna

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!