Balkony francuskie Stęszew

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. Balkony są często stosowane w aktualnym budownictwie. Charakteryzuje je użyteczność, jak i zaskakujący, a przede wszystkim oryginalny wygląd. Dokładnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem , a także instalacją balkonów francuskich na terenie Stęszewa, a także całego kraju. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą zakup balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Stęszew — elegancko, profesjonalnie i funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zaskakujący rezultat. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewniane deski.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie balustrad aluminiowych ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy barierkę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy nietypowych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, ale wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz możliwie jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują też dzieci) i dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Okno balkonowema wiele plusów:
okno balkonowe wpuszcza dużo słońca oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na aluminiowych profilach możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Stęszewa, okolic i całego kraju.

Balkony z aluminium w Stęszewiu malowane proszkowo

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby imitujące drewno) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są idealnie przeszkoleni do procesu lakierowania — przed pracą precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnej instalacji

Produkowane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, stąd coraz częściej Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Stęszewiu, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Stęszewa

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!