Balkony francuskie Gniezno

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. Balkony są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je użyteczność, ale również niebanalny, a nade wszystko niecodzienny wygląd. Solidnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Gniezna, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zamontowanie balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Gniezno — elegancko, profesjonalnie oraz bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy niesamowity efekt. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia balustrad z aluminium ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię rodzaju — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy projekt na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy nietypowych projektach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych, lecz wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jak budynek zamieszkują również dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Okno balkonowema ogrom plusów:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej słońca oraz świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas i odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Gniezna, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Gnieźnie malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery drewnopodobne) możemy wykonać taką barierkę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni głównych z rozszerzonymi, co zapewnia idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są idealnie przygotowani do procesu malowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas balkony francuskie są banalne w montażu, dlatego zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Gnieźnie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Gniezna

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie typy profili. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!