Balkony francuskie Aleksandrów Kujawski

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. francuskie są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je funkcjonalizm, ale również zaskakujący, a przede wszystkim wyjątkowy design. Profesjonalnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Aleksandrowa Kujawskiego, a także całego kraju. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Aleksandrów Kujawski — elegancko, solidnie i bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zachwycający wynik. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, ale na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie barierek aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię rodzaju — odezwij się do nas przez maila. Zrobimy balkon na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy niecodziennych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów prywatnych, lecz obsługujemy także obiekty handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują też małe dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają wiele plusów:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej promieni słonecznych i świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Aleksandrowa Kujawskiego, okolic i całej Polski.

Balustrady z aluminium w Aleksandrowie Kujawskim malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery drewnopodobne) możemy wykonać taką barierkę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są idealnie przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed pracą dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas balkony francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Aleksandrowie Kujawskim, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Aleksandrowa Kujawskiego

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie rodzaje balustrad. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!