Balkony francuskie Aleksandrów Kujawski

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Wydłużone okna są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je wygoda, jak i zachwycający, a przede wszystkim oryginalny design. Porządnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Aleksandrowa Kujawskiego, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Aleksandrów Kujawski — elegancko, solidnie oraz komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zaskakujący efekt końcowy. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie profili aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię typu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy barierkę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy nieszablonowych planach. Współpraca z naszą firmą daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, ale wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli budynek zamieszkują też dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Wydłużone oknoma ogrom zalet:
okno balkonowe wpuszcza więcej światła słonecznego i świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na długi czas i odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Aleksandrowa Kujawskiego, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Aleksandrowie Kujawskim malowane proszkowo

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby imitujące drewno) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do budynku… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są perfekcyjnie przygotowani do przebiegu malowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas balkony francuskie są banalne w montażu, więc zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Aleksandrowie Kujawskim, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Aleksandrowa Kujawskiego

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie rodzaje profili. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!