Balkony francuskie Pobiedziska

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. francuskie są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je wygoda, ale również zaskakujący, a przede wszystkim oryginalny wygląd. Porządnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz instalacją balkonów francuskich na terenie Pobiedzisk, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zakup barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Pobiedziska — stylowo, solidnie oraz funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje niesamowity rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewniane deski.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia barierek ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię rodzaju — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy projekt na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy unikalnych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, lecz obsługujemy także obiekty handlowe czy biurowce i hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli budynek zamieszkują także dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Wydłużone oknoma sporo korzyści:
wydłużone okno wpuszcza więcej światła słonecznego oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na barierce możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
mały koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Pobiedzisk, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Pobiedzisku malowane w naszej lakierni proszkowej

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby w imitacji drewna) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są doskonale przygotowani do przebiegu malowania — przed pracą precyzyjnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, więc zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Pobiedzisku, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Pobiedzisk

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje barierek. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!