Balkony francuskie Straszyn

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Wydłużone okna są coraz częściej stosowane w obecnym budownictwie. Cechuje je wygoda, ale również niebanalny, a nade wszystko niecodzienny design. Dokładnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją oraz montażem balkonów francuskich na terenie Straszyna, a także całej Polski. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zamontowanie balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Straszyn — nowocześnie, trwale i komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zachwycający wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, ale na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia barierek ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy projekt na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy unikalnych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla osób prywatnych, ale wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i szybki czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują też dzieci) i dbają o ich komfort w użytkowaniu danego pomieszczenia. Okno balkonowema ogrom zalet:
wydłużone okno wpuszcza dużo światła słonecznego oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Straszyna, okolic i całego kraju.

Balustrady z aluminium w Straszynie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery w imitacji drewna) możemy wykonać taką balustradę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są doskonale przeszkoleni do przebiegu malowania — przed pracą precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Straszynie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Straszyna

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje profili. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!