Balkony francuskie Tarnowskie Góry

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnątrz. Wydłużone okna są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Charakteryzuje je wygoda, jak i świetny, a nade wszystko niecodzienny design. Precyzyjnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Tarnowskich Gór, a także całego kraju. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Tarnowskie Góry — stylowo, trwale oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zaskakujący efekt końcowy. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewno.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie profili ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię typu — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy barierkę na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy oryginalnych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych, ale wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia najlepszą cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta i szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują też małe dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balkony francuskiema sporo zalet:
wydłużone okno wpuszcza więcej promieni słonecznych oraz powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas i odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Tarnowskich Gór, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Tarnowskich Górach malowane proszkowo

Balkony Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby drewnopodobne) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są idealnie przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnego montażu

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są banalne w montażu, stąd zazwyczaj Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Tarnowskich Górach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Tarnowskich Gór

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie modele balustrad. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!