Balkony francuskie Aleksandrów Łódzki

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę portfenetrów od zewnątrz. Balustrady są coraz częściej stosowane w aktualnym budownictwie. Cechuje je użyteczność, ale również zachwycający, a nade wszystko oryginalny wygląd. Profesjonalnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją i instalacją balkonów francuskich na terenie Aleksandrowa Łódzkiego, a także całego kraju. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą zamontowanie balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Aleksandrów Łódzki — elegancko, profesjonalnie oraz funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy niesamowity rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku znane są również te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także drewniane deski.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia balustrad ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię typu — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy barierkę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy niecodziennych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych, lecz obsługujemy także zakłady handlowe czy biurowce oraz hotele. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, profesjonalne podejście do każdego Klienta oraz szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jak budynek zamieszkują też małe dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Okno balkonowema ogrom zalet:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej światła i powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas i odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Aleksandrowa Łódzkiego, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Aleksandrowie Łódzkim malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery drewnopodobne) możemy wykonać taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi montażyści są doskonale przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas barierki francuskie są proste w montażu, stąd coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Aleksandrowie Łódzkim, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Aleksandrowa Łódzkiego

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie rodzaje profili. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!