Balkony francuskie Zalasewo

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. francuskie są coraz częściej stosowane w aktualnym budownictwie. Charakteryzuje je wygoda, ale również świetny, a przede wszystkim oryginalny design. Starannie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Zalasewa, a także całego kraju. Sprawdź, jakie zalety niesie ze sobą montaż barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Zalasewo — nowocześnie, profesjonalnie i bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zachwycający rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się także elementy drewniane.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie profili z aluminium ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie wariantu — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy balustradę na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w jakimkolwiek wymiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych projektach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla osób prywatnych, ale wykonujemy także prace w sklepach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz szybki termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli budynek zamieszkują także dzieci) i dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Portfenetry mają ogrom plusów:
wydłużone okno wpuszcza dużo światła oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Zalasewa, okolic i całego kraju.

Balkony z aluminium w Zalasewie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są doskonale przeszkoleni do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnej instalacji

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są proste w montażu, stąd coraz częściej zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Zalasewie, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Zalasewa

Serdecznie zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — znajdziesz tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!