Balkony francuskie Krotoszyn

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnętrznej strony. Balustrady są często stosowane w nowoczesnym budownictwie. Cechuje je wygoda, jak i niebanalny, a nade wszystko wyjątkowy design. Dokładnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balustrady francuskie na terenie Krotoszyna, a także całego kraju. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą montaż barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Krotoszyn — stylowo, profesjonalnie oraz funkcjonalnie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy niesamowity rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, jednak na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje także drewniane deski.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia balustrad z aluminium ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy balustradę na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do konkretnego elementu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy oryginalnych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów prywatnych, ale wykonujemy także prace w zakładach handlowych czy hotelach. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz szybki termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują również dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają ogrom korzyści:
wydłużone okno wpuszcza dużo więcej promieni słonecznych i powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
mały koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas i odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych montażystów na terenie Krotoszyna, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Krotoszynie malowane proszkowo

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby w imitacji drewna) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są doskonale przygotowani do przebiegu malowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnej instalacji

Wykonywane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, więc coraz częściej zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Krotoszynie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Krotoszyna

Serdecznie zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie rodzaje barierek. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!