Balkony francuskie Sucha Beskidzka

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnątrz. Wydłużone okna są często stosowane w aktualnym budownictwie. Cechuje je użyteczność, jak i zaskakujący, a przede wszystkim wyjątkowy design. Dokładnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Suchej Beskidzkiej, a także całej Polski. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą zakup balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Sucha Beskidzka — elegancko, solidnie i bezpiecznie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje zaskakujący rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, ale na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie barierek aluminiowych ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię rodzaju — skontaktuj się z nami przez maila. Zrobimy barierkę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych, lecz obsługujemy także obiekty handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, zapewnia najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i szybki termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jeśli budynek zamieszkują także dzieci) oraz dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Wydłużone oknoma ogrom zalet:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej światła oraz świeżego powietrza do pokoju,
dodatkowa przestrzeń – na balkonie możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych materiałów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na trudne czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Suchej Beskidzkiej, okolic i całej Polski.

Balkony z aluminium w Suchej Beskidzkiej malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby imitujące drewno) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Mając swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są idealnie przygotowani do procesu lakierowania — przed pracą dokładnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Wydłużone okno Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balkony francuskie są banalne w montażu, więc zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Suchej Beskidzkiej, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Suchej Beskidzkiej

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje balustrad. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!