Balkony francuskie Oświęcim

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. francuskie są coraz częściej wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je wygoda, jak i świetny, a przede wszystkim oryginalny design. Solidnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem , a także montażem balkonów francuskich na terenie Oświęcimia, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą montaż balustrady francuskiej!

Balustrady francuskie Oświęcim — stylowo, solidnie oraz komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje zaskakujący efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się jeszcze drewniane deski.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co daje możliwość połączenia balustrad z aluminium ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię wariantu — skontaktuj się z nami mailowo. Zrobimy balkon na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w dowolnym rozmiarze. Ważne jest to szczególnie przy nietypowych projektach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów indywidualnych, ale wykonujemy także prace w obiektach handlowych czy hotelach. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje konkurencyjną cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy termin realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (zwłaszcza, jeśli dom zamieszkują także małe dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Portfenetry mają wiele plusów:
wydłużone okno wpuszcza dużo światła i powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na aluminiowych profilach możesz wywiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
mały koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na lata oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Oświęcimia, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balustrady w Oświęcimiu malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są malowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby drewnopodobne) możemy wykonać taką barierkę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku opcjach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są doskonale przygotowani do procesu lakierowania — przed pracą precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, dlatego coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Oświęcimiu, ale we wszystkich miejscowościach z całego kraju.

Balustrady francuskie — fachowe wykonanie na terenie Oświęcimia

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!