Balkony francuskie Koźmin Wielkopolski

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnątrz. francuskie są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Wyróżnia je użyteczność, ale również zaskakujący, a nade wszystko wyjątkowy wygląd. Starannie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją oraz instalacją balkonów francuskich na terenie Koźmina Wielkopolskiego, a także całej Polski. Sprawdź, jakie korzyści niesie ze sobą montaż barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Koźmin Wielkopolski — stylowo, trwale oraz komfortowo!

Balustrada francuska wykonana z aluminium tworzy zaskakujący wynik. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku znane są też te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze drewno.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie profili ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię typu — odezwij się do nas mailowo. Wykonamy balustradę na specjalne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zakup balustrady od producenta umożliwia dostęp do konkretnego profilu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy oryginalnych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, lecz obsługujemy też obiekty handlowe czy biurowce oraz hotele. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balkonów francuskich, zapewnia najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i szybki czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak budynek zamieszkują także dzieci) oraz dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Balkony francuskiema wiele zalet:
okno balkonowe wpuszcza dużo słońca oraz powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz rozwiesić pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
mały koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
mały rozmiar,
jakość użytych produktów gwarantuje trwałość na długi czas oraz odporność na ciężkie czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych montażystów na terenie Koźmina Wielkopolskiego, okolic i całego kraju.

Balkony z aluminium w Koźminie Wielkopolskim malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki szerokiej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery w imitacji drewna) możemy stworzyć taką barierkę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni podstawowych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są doskonale przygotowani do procesu lakierowania — przed lakierowaniem dokładnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnej instalacji

Produkowane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, dlatego zazwyczaj Klienci decydują się na samodzielną instalację. Na stronie Fello znajdziesz dokładną informację, jak krok po kroku zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Koźminie Wielkopolskim, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Koźmina Wielkopolskiego

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie modele barierek. Zapraszamy do Pszczyny lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!