Balkony francuskie Krzeszowice

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnątrz. Balkony są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je funkcjonalizm, ale również świetny, a nade wszystko wyjątkowy design. Solidnie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się tworzeniem oraz instalacją barierek francuskich na terenie Krzeszowic, a także całego kraju. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą zamontowanie barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Krzeszowice — elegancko, profesjonalnie i bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy niesamowity rezultat. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balkony, lecz na rynku dostępne są także te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często wykorzystuje się także elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie profili aluminiowych ze szkłem. Lubimy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma interesującego Cię typu — odezwij się do nas mailowo. Wykonamy balustradę na indywidualne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego elementu w dowolnym wymiarze. Istotne jest to szczególnie przy unikalnych planach. Współpraca z naszą firmą gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zlecenia dla Klientów prywatnych, ale obsługujemy też sklepy handlowe czy biurowce i hotele. Zapraszamy do kontaktu. Postaw na solidną i polecaną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta balustrad francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy czas realizacji.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balustrad francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello gwarantują bezpieczeństwo domowników (przede wszystkim, jak budynek zamieszkują także dzieci) i dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Okno balkonowema ogrom korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej słońca oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowa przestrzeń – na barierce możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia wygląd – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata oraz odporność na niesprzyjające czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość montażu – samodzielnego, lub przez naszych pracowników na terenie Krzeszowic, okolic i całej Polski.

Aluminiowe balkony w Krzeszowicach malowane proszkowo

Balkony Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i lakiery imitujące drewno) możemy wykonać taką balustradę, która spełni potrzeby najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji kolorów bazowych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Malowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są perfekcyjnie przygotowani do procesu lakierowania — przed pracą precyzyjnie przemywają i odtłuszczają dany profil, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balustrady francuskie są bardzo łatwe w montażu, dlatego zazwyczaj Klienci decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Krzeszowicach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Krzeszowic

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również ekspozycję — możesz zobaczyć tam wszystkie modele balkonów. Zapraszamy do centrali lub oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!