Balkony francuskie Sułkowice

[toc]

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który jest zabezpieczeniem portfenetrów od zewnątrz. francuskie są stale stosowane w nowoczesnym budownictwie. Wyróżnia je wygoda, ale również zachwycający, a nade wszystko oryginalny wygląd. Starannie wykonany balkon francuski z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Sułkowic, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą instalacja barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Sułkowice — elegancko, profesjonalnie i komfortowo!

Balkon francuski wykonany z aluminium daje niesamowity efekt. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku znane są także te ze stali nierdzewnej, szkła. Często wykorzystuje się także elementy drewniane.
Nawiązaliśmy współpracę z partnerami, co umożliwia połączenie barierek aluminiowych ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie typu — odezwij się do nas mailowo. Zrobimy projekt na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup balkonu od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Istotne jest to przede wszystkim przy nieszablonowych planach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla osób indywidualnych, lecz obsługujemy też zakłady handlowe czy biurowce i hotele. Zachęcamy do kontaktu. Postaw na profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta oraz jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balkony francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jeśli dom zamieszkują również dzieci) i dbają o ich wygodę w użytkowaniu danego pomieszczenia. Wydłużone oknoma ogrom korzyści:
okno balkonowe wpuszcza dużo więcej promieni słonecznych oraz powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz wywiesić pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – efektywne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do zwykłego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na lata i odporność na trudne czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Sułkowic, okolic i całego kraju.

Balustrady z aluminium w Sułkowicach malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki dużej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz farby w imitacji drewna) możemy wyprodukować taką balustradę, która spełni marzenia najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość kombinacji odcieni głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Dodatkowo posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie musisz obawiać się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi pracownicy są idealnie przeszkoleni do przebiegu malowania — przed pracą dokładnie oczyszczają oraz odtłuszczają dany element, tak by spełniał swoją funkcję przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnego montażu

Wykonywane przez nas barierki francuskie są bardzo łatwe w montażu, stąd coraz częściej Klienci decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną informację, jak po kolei zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Sułkowicach, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Barierki francuskie — fachowe wykonanie na terenie Sułkowic

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odeślemy wiadomość z bezpłatną wyceną. Zapoznaj się z innymi produktami z naszej oferty — realizujemy zamówienia na inne elementy wykonane z aluminium: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie rodzaje balkonów. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!

Zapraszamy do kontaktu!