Balkony francuskie Imielin

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi zabezpieczenie portfenetrów od zewnętrznej strony. francuskie są stale wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je wygoda, ale również zachwycający, a nade wszystko wyjątkowy wygląd. Solidnie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni wizję domu czy innego budynku. Firma Fello produkuje i montuje balkony francuskie na terenie Imielina, a także całej Polski. Zobacz, jakie korzyści niesie ze sobą zakup barierki francuskiej!

Balustrady francuskie Imielin — nowocześnie, solidnie oraz bezpiecznie!

Balkon francuski wykonany z aluminium tworzy zaskakujący rezultat. W ofercie Fello znajdują się aluminiowe balustrady, jednak na rynku dostępne są też te ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła. Często góruje także drewno.
Współpraca z naszymi partnerami daje możliwość połączenia barierek ze szkłem. Kochamy wyzwania, więc jak na stronie nie ma interesującego Cię modelu — odezwij się do nas przez maila. Wykonamy balustradę na specjalne zamówienie!

Balustrada francuska od producenta — bez pośredników

Zakup barierki od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w dowolnym rozmiarze. Istotne jest to szczególnie przy oryginalnych projektach. Współpraca z Fello daje gwarancję efektu wow na lata!
Wykonujemy profile aluminiowe dla Klientów indywidualnych, lecz obsługujemy także obiekty handlowe czy biurowce oraz hotele. Zapraszamy do kontaktu. Wybierz solidną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, gwarantuje najlepszą cenę, rzetelne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy czas wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Plusy balkonów francuskich

Aluminiowe balustrady francuskie Fello to gwarancja bezpieczeństwa domowników (przede wszystkim, jak dom zamieszkują także małe dzieci) i dbają o ich wygodę w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Wydłużone oknoma wiele korzyści:
wydłużone okno wpuszcza więcej słońca oraz świeżego powietrza do pomieszczenia,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia elewację – możliwość dopasowania do każdego projektu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie budynku,
niski koszt realizacji (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych produktów zapewnia trwałość na lata oraz odporność na niesprzyjające czynniki pogodowe,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Imielina, okolic i całego kraju.

Aluminiowe balkony w Imielinie malowane w naszej lakierni proszkowej

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL i farby drewnopodobne) możemy wykonać taką barierkę, która spełni marzenia najbardziej wymagających osób. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów głównych z rozszerzonymi, co gwarantuje idealne dopasowanie koloru do budynku… Do tego mamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość elementów. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie lakieru. Nasi pracownicy są idealnie przygotowani do przebiegu lakierowania — przed lakierowaniem precyzyjnie przemywają oraz odtłuszczają dany profil, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balkon francuski Fello do indywidualnego montażu

Produkowane przez nas balkony francuskie są proste w montażu, więc zazwyczaj zamawiający decydują się na samodzielną instalację. Ze strony Fello możesz pobrać szczegółową instrukcję, jak krok po kroku zamontować barierkę. Oferujemy także usługę montażu za dodatkową opłatą — montujemy nie tylko w Imielinie, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Imielina

Zapraszamy do złożenia zamówienia na aluminiowe balustrady francuskie! Zachęcamy do przesłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy też prezentację naszych produktów na żywo — znajdziesz tam wszystkie typy balustrad. Zapraszamy do centrali albo oddziału Fello w stolicy.

Działamy też w innych miastach!