Balkony francuskie Gorzów Wielkopolski

Balustrada francuska to rodzaj balkonu, który stanowi ochronę wydłużonych okien (portfenetrów) od zewnętrznej strony. francuskie są często wprowadzane do projektów nowoczesnych domów. Cechuje je wygoda, ale również zaskakujący, a nade wszystko wyjątkowy wygląd. Starannie wykonana balustrada francuska z aluminium dopełni projekt domu czy innego budynku. Firma Fello zajmuje się produkcją , a także instalacją balkonów francuskich na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, a także całej Polski. Zobacz, jakie zalety niesie ze sobą montaż balkonu francuskiego!

Balustrady francuskie Gorzów Wielkopolski — stylowo, profesjonalnie oraz funkcjonalnie!

Balustrada francuska wykonana z aluminium daje niesamowity efekt końcowy. W naszej ofercie znajdują się aluminiowe balustrady, lecz na rynku dostępne są również te ze stali nierdzewnej, szkła. Często góruje jeszcze drewno.
Współpraca z naszymi partnerami umożliwia połączenie profili aluminiowych ze szkłem. Uwielbiamy wyzwania, więc jeśli na stronie nie ma ciekawego dla Ciebie modelu — skontaktuj się z nami mailowo. Wykonamy projekt na indywidualne zamówienie!

Balkon francuski od producenta — bez pośredników

Zamówienie barierki od producenta umożliwia dostęp do danego profilu w jakimkolwiek rozmiarze. Ważne jest to przede wszystkim przy unikalnych projektach. Współpraca z Fello gwarantuje efekt wow na lata!
Realizujemy zamówienia dla Klientów indywidualnych, ale obsługujemy także sklepy handlowe czy biurowce i hotele. Zachęcamy do kontaktu. Wybierz profesjonalną i sprawdzoną firmę. Wybór Fello, czyli bezpośredniego producenta barierek francuskich, zapewnia najlepszą cenę, kompetentne podejście do każdego Klienta i możliwie jak najszybszy termin wykonania.

Kilka realizacji naszych balkonów francuskich:

Jeśli chcesz zobaczyć więcej, wejdź tutaj:

Balkony francuskie w naszej ofercie, którymi obecnie dysponujemy:

Zalety balkonów francuskich

Balustrady francuskie z aluminium Fello zapewniają bezpieczeństwo domowników (zwłaszcza, jak dom zamieszkują także dzieci) i dbają o ich komfort w przebywaniu w danym pomieszczeniu. Balustrady francuskiema ogrom korzyści:
wydłużone okno wpuszcza dużo światła i powietrza do pokoju,
dodatkowe miejsce – na balkonie możesz rozwiesić suszące się pranie,
taki balkon dopełnia design – możliwość dopasowania do każdego domu,
to inwestycja w dom,
oszczędność ciepła – skuteczne ogrzewanie domu,
niski koszt wykonania (w porównaniu do normalnego balkonu),
niewielki rozmiar,
jakość użytych materiałów zapewnia trwałość na długi czas i odporność na ciężkie czynniki atmosferyczne,
łatwość i szybkość instalacji – samodzielnego, bądź przez naszych pracowników na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, okolic i całej Polski.

Balustrady z aluminium w Gorzowie Wielkopolskim malowane proszkowo

Balustrady Fello są lakierowane proszkowo. Dzięki ogromnej palecie kolorów (gama odcieni RAL oraz lakiery imitujące drewno) możemy stworzyć taką balustradę, która spełni marzenia najbardziej wymagających Klientów. Dzięki temu, że mamy swoją lakiernię proszkową, oferujemy możliwość łączenia kolorów głównych z rozszerzonymi, co zapewnia dopasowanie koloru do elewacji, podbitki, okien, drzwi, podłogi… Do tego posiadamy do wyboru wykończenie w kilku wariantach — mat, połysk lub drobna struktura.
Lakierowanie proszkowe gwarantuje trwałość produktu. Nie obawiaj się o odpryski czy schodzenie farby. Nasi montażyści są idealnie przygotowani do procesu malowania — przed lakierowaniem dokładnie oczyszczają i odtłuszczają dany element, tak aby spełniał swoje zadanie przez długi czas.

Balustrada francuska Fello do samodzielnej instalacji

Wykonywane przez nas barierki francuskie są bardzo łatwe w montażu, stąd coraz częściej zamawiający decydują się na instalację we własnym zakresie. Ze strony Fello możesz pobrać dokładną instrukcję, jak po kolei zamontować balustradę. Oferujemy także usługę montażu (trzeba liczyć się z dodatkowym kosztem) — montujemy nie tylko w Gorzowie Wielkopolskim, ale we wszystkich miejscowościach z całej Polski.

Balustrady francuskie — profesjonalne wykonanie na terenie Gorzowa Wielkopolskiego

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zamówienia na aluminiowe barierki francuskie! Zachęcamy do wysłania wstępnego zapytania — odezwiemy się z bezpłatną wyceną. Sprawdź też inne produkty z naszej oferty — przyjmujemy zlecenie na inne aluminiowe elementy: ogrodzenia, balustrady, panele elewacyjne i wiele więcej!
Przygotowaliśmy również prezentację naszych produktów na żywo — możesz zobaczyć tam wszystkie typy balkonów. Zapraszamy do Pszczyny albo oddziału Fello w Warszawie.

Działamy też w innych miastach!